IMG_2889Własny SERWIS Bielsko-Biała
IMG_0826Zbuduj swój wymarzony rower
DSCF5412Doświadczenie najlepszych w kraju
KONWA bike w ŻorachNajnowsze technologie na rynku
GRAVEL KONWA bikeTesty i fitting rowerów w terenie!
Konwa Bike FS 2019Born in Bielsko-Biała forest…
Marek Konwa

O Nas

 

Całe moje życie odkąd pamiętam jest związane z rowerami (a w tym 20 lat kariery sportowej), dodatkowo zawsze marzyłem o tym, aby oprócz ścigania i trenowania robić coś więcej –  pomagać i dzielić się doświadczeniem z Innymi. W związku z tym postanowiłem Każdemu chętnemu pomóc zbudować rower swoich marzeń i dobrać „szytą na miarę” ramę rowerową!

TOF_5488

KONWA bike siedziba

Poza ciężką praca włożoną w treningi, niezbędne jest niestety zaplecze finansowe i szczęście… A jednym z podstawowych elementów całej układanki żeby osiągnąć sukces jest odpowiedni rower. Musi być indywidualnie dopasowany pod danego użytkownika/czke, ale wiele też zależy od tego, gdzie będziemy na nim jeździć.

Dlatego najpierw robię wywiad z Klientem w celu dobrania odpowiednich części, ponieważ rower nie składa się tylko z ramy, amortyzatora i kół a także wielu różnych komponentów. Sukces właśnie tkwi w tych końcowych szczegółach :-) 

Więc dobrze trafiliście, złożę go dla Was osobiście z customowym doborem części i nawet kolorów!

KONWA bike siedziba w Żorach

KONWA bike siedziba

   Chętnie wybiorę się na wspólną przejażdżkę, oczywiście nie gdzie indziej niż na piękne ścieżki rowerowe w okolicach Bielska-Białej. Postaram się doradzić w ustawieniu komfortowej pozycji na rowerze oraz dobrać odpowiednie ciśnienie w zawieszeniu, nauczymy się też dopasowywać ciśnienie w oponach pod daną trasę i warunki pogodowe. Jazda na nowym sprzęcie ma Wam sprawiać przyjemność a nie męczarnie, takie jest moje zdanie.

Polecam Marek Konwa,