Konwa Bike FS 2019Born in Bielsko-Biała forest…
APC_2849Zbuduj swój wymarzony rower
Marek Konwa w powietrzu!Doświadczenie najlepszych w kraju
APC_2167Najnowsze technologie na rynku
12066055_1075113745867005_5061831884490320137_nTesty i fitting rowerów w terenie!
HT Konwa Bike 2019Ramy FS i HT dostępne od ręki
Mój własny serwis :)Własny serwis i magazyn na miejscu
Marek Konwa

Zbuduj rower

KONWA bike to nie tylko ramy rowerowe, ale również gotowe rowery!  Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Moich Klientów rozszerzyłem swoją ofertę o usługę Custom Bike. 

Usługa ta pozwala na spersonalizowanie roweru według swojego pomysłu z wyselekcjonowanych części. Nie trzeba tracić cennego czasu na zastanawianie się co do czego będzie pasować i poprawnie działać, system automatycznie odrzuca błędne konfiguracje :)

Wybór części nie jest duży (na bieżąco je aktualizuje), ale uwierzcie nic więcej nie potrzeba do szczęścia, w razie propozycji innych części lub dodatkowych życzeń kolorystycznych proszę śmiało pisać w uwagach po zamówieniu, czy kontaktować się ze mną telefonicznie.

Złożenie zamówienia poprzez formularz do niczego Was nie zobowiązuje, tylko przyśpiesza proces realizacji zamówienia i ułatwia późniejszy kontakt. Rower jest gotowy przeważnie w około 3-7 dnii roboczych.  

Na ramę udzielam 24 miesiące gwarancji, a na części według danego producenta!   Jako pierwsza Polska marka rowerowa wprowadzam opcję Crash replacement (CR) na moje ramy (pokrywam 50% kosztów nowej ramy, jeśli stara nie podlega naprawie)!

Customowe malowanie, dlaczego nie!?  Podsyłaj śmiało Swoje propozycje, a w galerii można zobaczyć już zrealizowane grafiki :-)

* Wybierz jeden element z każdej tak oznaczonej grupy
Wybierz rodzaj napędu
Wybierz rodzaj ramy

* Rama

* Widelec

* Damper

* Koła

* Opony komplet

* NAPĘD: Korba 175mm / 170mm

* Kaseta

* Łańcuch

* Przerzutka tył

* Przerzutka przód

* Manetki

* Hamulce

* Kierownica

* Mostek

* Sztyca

* Obejma sztycy

* Siodełko

* Chwyty

* Zestaw UST lub dętka

Pedały

Zębatka ovalna

Dodatki